Logo

ثبت نام

قبلا حساب کاربری داشتم؟ ورود

اخبار

1400/11/02 16:39

🤩خبر های خوب خوب داریم😀(فالوور میکس ماتریکس (ظرفیت بالا) 

1400/11/02 16:39

 هر هفت روز این هفته خبر خوب خوب براتون داریم.🎁 اخبار سایت رو پیگیر باشین و از دستشون ندین🤩

قوانین

استفاده‌ی شما از سرویس های این سایت به منزله پذیرفتن تمامی قوانین این وبسایت می باشد.

 1. ✅کاربر موظف است قبل از خرید تمام توضیحات مرتبط با سرویس را مطالعه کند و آگاهی کامل نسبت به خرید خود داشته باشد.
 2. ✅کاربر موظف است قبل از ثبت سفارش از عمومی بودن صفحه‌ی خود اطمینان حاصل کند و به هیچ عنوان صفحه مورد نظر خصوصی یا پرایویت نباشد.
 3. ✅کاربر نباید تا زمانی که سفارش در پنل ما تمام نشده از سرور دیگری از پنل ما یا از پنل های دیگر سفارش ثبت کند چون اگر مشکلی پیش آید نمی توان کار خاصی انجام داد و مبلغ قابل برگشت نیست.
 4. ✅به دلیل اتوماتیک بودن سرویس ها مسئولیت محتوای صفحات اجتماعی که ما به آنها خدمات می دهیم به عهده ما نمی باشد.
 5. ✅اگر پیج یا کانالی که در سایت 20فالوو ثبت سفارش می کند محتوای مجرمانه و خلاف قوانین جمهوری اسلامی داشت بدون پاسخ گویی به سفارش دهنده، به پلیس فتا گزارش داده می شود.
 6. ✅کاربر گرامی حتما شماره موبایل و ایمیل صحیح خود را وارد کنید تا در صورت وجود هرگونه مشکل به راحتی ارتباط با شما انجام شود.
 7. ✅به دلیل زیاد بودن سفارشات نهایتا تا 72 ساعت بعد از سفارش قابل پیگیری می باشد و اگر سفارشی بیشتر از 72 ساعت گذشته باشد قابل پیگیری نمی باشد.

شرایط و خط مشی رازداری
مقررات
قوانین کلی (مورخ 1400/09/20)

تمامی کاربران با خرید خود کلیه این قوانین را تایید کرده و قبول کرده اند. ایت رسمی 20فالوو اعلام نموده و کلیه افراد موظفند آن را بپذیرند. در صورت عدم آگاهی فرد بدین معنا می باشد که او کلیه قوانین جدید را پذیرفته است و هر گونه مسئولیت یا بروز مشکل در صورت بی توجهی بر عهده خود فرد می باشد.
 

 • افراد موظفند برای پیگیری ها و پشتیبانی های بعدی کد پیگیری از قسمت تیکت پشتیبانی خود را ارائه دهند.
   
 • واریز وجه فقط از طریق سایت رسمی 20فالوو انجام می پذیرد و در صورت عدم توجه به این مورد کلیه مسئولیت و عواقب آن برعهده خود فرد می باشد.
   
 • عودت وجه بعد از افزایش اعتبار امکان پذیر نیست.
   در صورت واریز وجه به صورت اشتباهی تا قبل از ۲۴ ساعت و توافق مجموعه 20فالوو با آن، 10 الی 15 درصد از هزینه کل پرداختی کسر و مابقی به همان شماره کارت و  حساب بانکی مشتری که واریز انجام داده عودت داده خواهد شد لذا حتما قبل از خرید دقت کافی داشته باشید و کلیه سوالات خود را از طریق تیکت پشتیبانی بپرسید و هم چنین برای مبالغ زیر 500 هزار امکان برگشت به دلیل وقت گیر بودن پروسه امکان پذیر نیست.
   کلیه مشکلات و عواقب پرداخت ها و خرید های خارج از وب سایت 20فالوو برعهده مشتری می باشد و مجموعه هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت و کلیه مسئولیت در صورت خرید یا توجه به افراد ثالث و خارج از وب سایت بر عهده خود فرد می باشد. تنها وب سایت رسمی، وب سایت 20فالوو بوده و دیگر وب سایت ها برای فروش یا پشتیبانی مستقیم معتبر نخواهد بود.
   
 • در صورت مشاهده و شناسایی افراد سودجو (مشهود بر کلاهبرداری)، که در سایت 20فالوو فعالیت می کنند حساب کاربری ایشان مسدود خواهد شد و سریعا از طریق وکیل شکایت به پلیس فتا ارجاع داده می شود.
   
  هیچ گونه خدمات و پشتیبانی در فضاهای مجازی ارائه نمی گردد و تنها راه پشتیبانی رسمی و فروش از طریق وب سایت می باشد. در صورت بروز مشکل هیچ گونه پیامک و یا صحبتی از جانب و یا به شماره های فروش سایت رسمی 20فالوو مورد استناد نمی باشد. فقط و فقط تیکت مورد استناد و رسمی می باشد لذا پیشنهاد میگردد جهت تعامل رسمی با مجموعه حتما تیکت ارسال کنید.
   نکته: تنها راه ارتباطی مجموعه 20فالوو و مشتریان از طریق وب سایت به صورت تیکت می باشد.
   نکته: جهت ارتباط با پشتیبانی در ساعات غیر کاری از طریق ارسال تیکت در سایت با پشتیبانی در تماس باشید.
   
  تازمانی که برنامه های اجتماعی، پیام رسان ها و دیگر نرم افزار های فضای مجازی فعالیت دارند و سیاست های مربوطه را تغییر نداده اند کلیه خدمات همیشه فعال خواهند بود. اما در برابر تغییرات سیاست های این نرم افزارها مجموعه 20فالوو هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نداشته ولی تیم فنی و تخصصی سعی در بهبود و به روز رسانی سرویس ها را خواهند داشت اما موظف به آن نمی باشند.
   
 • استفاده از نام و لوگو 20فالوو، کاملا غیرقانونی بوده و پیگرد قانونی دارد.
   نکته : کلیه افرادی که به نام مجموعه 20فالوو فعالیت دارند فقط نقش تبلیغاتی داشته و فروش فقط در وب سایت می باشد در غیر اینصورت افراد تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
   
 • مجموعه 20فالوو همکاری کامل با مراجع ذی صلاح خواهد داشت و تابع قوانین داخلی جمهوری اسلامی ایران می باشد لذا از کلیه مشتریان خواهشمندیم کلیه قوانین را رعایت بفرمایند تا فعالیت سالم و مناسبی در فضای مجازی داشته باشند.
   
 • در صورت ثبت هرگونه سفارش با محتوای غیر اخلاقی، سیاسی، ضد اجتماعی و مواردی از این قبیل سفارش شما بدون بازگشت وجه به حالت تعلیق در خواهد آمد و به صورت مخفیانه توسط مراجع ذی صلاح تحت پیگرد قرار می گیرند.
   
 • به اشخاصی که موازین اخلاقی و اجتماعی را رعایت نکنند و بصورت توهین امیز یا خصمانه یا تهدید آمیز برخورد کنند هیچ گونه خدماتی ارائه نخواهد شد ولی سفارش های ایشان انجام خواهند گرفت و تنها خدمات پس از فروش فرد مورد نظر قطع خواهد شد.
   
 • افرادی که در فضای مجازی وب سایت ها علیه مجموعه 20فالوو فعالیت و تلاش کنند تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
   
 • هرگونه نفوذ و حملات دیداس به مجموعه 20فالوو غیر شرعی و غیر قانونی بوده و توسط مراجع ذی صلاح تحت پیگرد و مجازات و پرداخت غرامت قرار خواهد گرفت.
   
 • مجموعه 20فالوو هیچ گونه مسئولیتی در قبال نحوه و نوع استفاده از خدمات خود توسط مشتریان که برای خودشان فروش دارند، را ندارد.
   
 • مجموعه 20فالوو در هرزمانی که صلاح بداند هدایا و پکیج های تشویقی و تخفیفاتی به مشتریان خود ارائه میکند و هیچ گونه وظیفه یا مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.
   
 • مجموعه 20فالوو  می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از انجام سفارش خودداری کند.
   
 • در صورتی که مشکلاتی نظیر تحریم ایران توسط شرکت های تولید کننده و یا از کار افتادن خدماتی که سرویس دهنده به مشتری ارائه می دهد، ایجاد گردد، این مورد بر عهده مسئولین شرکت تولید کننده خارجی می باشد و مسئولیتی متوجه مجموعه 20فالوو نخواهد بود.
   
 • در صورتی که طی عملیات بانکی اختلالی رخ دهد و تراکنش ناموفق باشد، اگر از حساب خریدار مبلغی کسر گردد این مبلغ نهایتا ظرف 72ساعت پس از تراکنش به حساب خریدار برگشت داده می شود، شایان ذکر است در این حالت به دلیل اینکه پول از حساب خریدار کسر می شود ولی به حساب فروشنده واریز نمی شود، فروشنده تعهدی نسبت به خریدار برای تحویل محصول و یا برگشت وجه ندارد، در این حالت خریدار باید منتظر بماند تا اصلاحیه عملیات بانکی انجام شود و چنانچه خریدار برای دریافت محصول تعجیل داشته باشد باید عملیات خرید جدیدی ثبت کند و سپس منتظر برگشت وجه از سوی بانک باشد.
   
 • کلیه ی عملیات خرید در این سایت مشمول قوانین جاری تجارت الکترونیک می باشد.
   
 • بعد از ثبت سفارش امکان لغو آن وجود ندارد و هزینه ای عودت داده نخواهد شد.
   
 • تغییر قیمت سرویس ها امری طبیعی هست که با توجه به نواسانات ارزی و  هزینه های پرداختی از سمت 20فالوو رخ خواهد داد. مجموعه همواره تلاش می کند قیمت ها را ثابت نگه داشته و حتی در صورت امکان کاهش دهد ولی هیچ گونه وظیفه یا مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت. نمایندگان موظف هستند که اطلاعیه ها را دنبال کنند و در صورت تغییر قیمت، آن را برای سایت خود اعمال کنند.
   
 • ثبت سفارش به منزله آن است که خریدار شرایط بالا را مطالعه نموده و آنها را پذیرفته است و حق اعتراض را از خود سلب می نماید.
   
  کانال رسمی و وب سایت رسمی مجموعه 20فالوو به شرح زیر است و دیگر موارد با این نام کلاهبردار بوده و در صورت مشاهده تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
  https://t.me/followeran

 

سیاست حفظ حریم خصوصی (شرایط)

 1. مجموعه 20فالوو برای انجام سفارش به رمز و اطلاعات شخصی شما نیاز ندارد.
 2. با توجه به محدودیت در تعداد سفارش، درخواست خود را ثبت کرده و پس از تکمیل شدن آن مجدد سفارش ثبت کنید. (فرضا برای یک پیج اینستاگرام پشت سر هم سفارش ثبت نکنید)
 3. در صورتیکه برای پیج، کانال و یا دیگر موارد، در سایت دیگری سفارشی ثبت کرده اید، منتظر بمانید تا تکمیل گردد سپس در 20فالوو سفارش خود را ثبت کنید.
 4. در صورتیکه در 20فالوو سفارش ثبت کردید باید منتظر باشید تا وضعیت سفارش به یکی از 4 حالت : لغو، ناقص، تکمیل تغییر یابد سپس در دیگر سایتها اقدام به ثبت سفارش برای خود کنید.
 5. تضمینی برای عدم ریزش و جبران آن وجود ندارد و این موارد مربوط به پیامرسان (اپلیکیشن) خواهد بود و همچنین هزینه ای عودت داده نخواهد شد البته در توضیحات بعضی سرویس ها نوشته شده که دارای جبران ریزش هستند.
 6. در صورتیکه سفارشی لغو و یا به طور کامل انجام نشود، هزینه آن به صورت اتوماتیک به حساب کاربری شما واریز خواهد شد.
 7. سفارش هایی که اکانت آنها (اینستاگرام و یا سایر برنامه ها) در حالت خصوصی است و یا آیدی خود را تغییر دادند، لغو شده و هزینه ای عودت داده نخواهد شد.
 8. هر زمانی که مدیریت تشخیص دهد می تواند حساب کاربران مشکوک و غیر عادی را جهت جلوگیری از تخلف غیر فعال و یا در صورت لزوم حذف نماید.
  این کار بدون اطلاع قبلی انجام خواهد شد!